NZVB Logo
middellijn

Info

Bestuur

Bestuur

Voorzitter

Marcel Kalkers

voorzitter@nzvb.nl

040-2049200

Secretaris

Piet Salens

secretariaat@nzvb.nl

06-18254526

Penningmeester

Erik Ganzeboom

penningmeester@nzvb.nl

via secretariaat

Competitieleider/PR/ICT zaken

Bas van de Langenberg

competitieleider@nzvb.nl
ict@nzvb.nl

via secretariaat

Hoofdscheidsrechter

Harry Vollaerts

scheidsrechter@nzvb.nl

via secretariaat

 

 

 

 

Strafcommissie

Antoon van Gestel

strafcommissie@nzvb.nl

via secretariaat

Commissie van Beroep

Jan Bastiaans (interim)

j.bastiaans1@chello.nl

via secretariaat

 

Programma

Algemene Leden Vergadering Seizoen 2017-2018
Datum:
24-01-2018

Secretariaat

Ulenpas 59
5655 JB Eindhoven
06-18254526
secretariaat@nzvb.nl
#nzvb

Sponsors

Oranje lijn

24 Januari 2018

Algemene Leden Vergadering Seizoen 2017-2018

Algemene Leden Vergadering De contactpersonen ontvangen een uitnodiging met agenda. Neem als voorbereiding op deze vergadering de notule...

18 September 2017

Bondsburo geopend

Het Bondsburo van de NZVB in het Indoor-Sportcentrum is elke maandag op speeldagen geopend van 19:00 - 20:00 uur. Op het Bondsburo is iemand v...